چاپ آنلاین عکس | چاپعکس | چاپ تخته شاسی
چاپ عکس


چاپ تخته شاسی

 از زمان های دور تابلو ها،کتیبه ها و دیوارکوب ها از جمله اجزای جدایی ناپذیر منازل و محیط های کار بوده اند. به سختی میتوانید خانه یا دفتر کاری بدون تابلو ها و آویز های دیواری را پیدا کنید و یا شاید اصلاً نتوانید. تابلو ها همیشه بوده اند اما ماهیت و شکل آن ها در گذر زمان ممکن است دچار تغییر شده باشد. امروزه طیف گسترده تری از دیوارکوب ها را شاهد هستیم که میتوانید بنا به سلیقه فردی خود و هماهنگی با دیگر اجزای موجود طرح مورد نظر خود را برگزینید. طرح هایی مانند مناظر زیبا و چشم نواز،طرح های واقع گرایانه ویا تصویری از خود و خانواده خودتان.

 
 چاپ عکس روی تخته شاسی
 
دیوارکوب ها از جمله نکات کلیدی در طراحی های داخلی و دکوراسیون منازل و دفاتر کار به شمار میروند که با طرح های خاص میتواند زیباییِ یک دکوراسیون را چند برابر کند. طراح میتواند از یک رنگ مادر برای دکوراسیون بهره ببرد و و تابلو ها را بر اساس آن رنگ تعیین کند. تصاویر واقعی،نقش ها و طرح های مدرن و ... . پس تابلو ها برای یک دکوراسیون خوب عضو هستند و بایستی در انتخاب آنها بسیار دقت کرد. یکی از طرح های زیبا در دکوراسیون داخلی منازل استفاده از تصاویر اعضای منزل برای تزئین دیوار هاست. عکس ها و تصاویر خود را با طراحی های زیبا پس از تبدیل به تابلو و دیوارکوب، به روی دیوار قرار داده و نقش تازه ای به منزل و دفتر کار خود دهید.کیفیت در تابلو ها نقش مهمی دارد، این که تابلو از چه جنسی بوده و کیفیت و دوام ان تا چه حدی است نیز باید از نکات مورد توجه شما به هنگام تهیه تابلو باشد. تابلو ها زمانی ارزش بیشتری پیدا میکنند که طول عمر بالایی داشته باشند زیرا در این صورت دیگر به عنوان یک بخش از دکوراسیون مورد توجه نیستند و یک عضو از خانواده به حساب می آیند.حتماً شما هم از دیوارکوب های خانه های پدربزرگ ها و مادر بزرگ هایتان خاطره هایی دارید، این دقیقاً همان ارزش تاریخیِ تابلو ها در هر مکانی میباشد.پس فاکتور کیفیت و دوام میتواند وجه تمایزی بین انتخاب های شما در مورد تابلو های مختلف باشد.
 
 
 

کارشناسان پاسخگو

پرداخت آنلاین

ضمانت کیفیت

پایین ترین قیمت

تحویل سریع

ارسال به سراسر کشور

سفارش از طریق تلگرام
تلفن تماس: 22366543-021 آدرس:تهران - سعادت آباد. سرو غربی. بعد از بلوار پاکنژاد. پلاک 72. برج سروناز. طبقه همکف. واحد 2. فتوگراد