چاپ آنلاین عکس | چاپعکس | چاپ آلبوم عکس
چاپ عکس


چاپ آلبوم عکس

 

آلبوم عکس به مجموعه ای از عکس های خاطره انگیز گفته میشود که با یک بدنه قوی به هم متصل میشوند. همه ما در منزل خودمان آلبوم خانوادگی داریم و در آلبوم خودمون مجموعه ای از عکس های خاطره انگیز مربوط به لحظات و سال های مختلف زندگیمون رو نگهداری میکنیم. بدنه اصلی این عکس ها یا همون ارتباط این عکس ها با هم رو خانواده تشکیل میده. پس ما یه آلبوم داریم که به ان البوم خانوادگی میگیم. اما البوم ها همیشه خانوادگی نیستن مثل آلبوم های نمونه کار که برای معرفیِ نمونه کارهامون و نمایش آنها به مشتریانمون استفاده میکنیم. نوع دیگر آلبوم ها ، آلبوم های مناسبتی هستند مانند البوم های عروسی که مختص یک شب فوق العاده از زندگی ما هستند و ارزش به مراتب بالاتری برای ما دارند.

آلبوم های امروزی کمی با آلبوم های قدیمی فرق کرده اند. آلبوم های قدیمی تر معمولاً شبیه دفترهای خالی بودند که شما عکس های خود را دورن جلد های پلاستیکی آن ها قرار میدادین و گاهی ممکن بود عکس ها جا به جا شوند یا کسی از عکسی خوشش بیاد و برداره ببره و ... . اما آلبوم های امروزی به صورت دیجیتال بوده و کیفیت و استحکام و البته زیبایی بیشتری نسبت به آلبوم های قدیمی تر دارند. در این آلبوم ها در هر صفحه چند عکس طراحی شده با هم میکس میشود و در کل صفحه چاپ میشوند، به این معنی که هر صفحه آلبوم شما را عکس های خودتان تشکیل میدهد. تقریباً به مانند یه مجله عکس.آلبوم های دیجیتال با جلد های نفیس و صفحات ضخیم،فتوبوک ها با ظاهری مانند کتاب و مجلات عکس هم به مانند مجلات ژورنال و مدلینگ اما با محتوای عکس های شما طراحی و تولید میشود. لازم به ذکر است که نوع طراحی عکس ها و چیدمان صفحات باید با هماهنگی شما صورت بگیرد. همچنین یک عکس منتخب به صورت طراحی های لیذری نیز با انتخاب خودتان روی جلد اصلی قرار خواهد گرفت.کیفیت آلبوم های دیجیتال باید به گونه ای باشد که تحت هیچ شرایطی دچار ایراد و تغییر نشود. آلبوم های مجموعه چاپعکس ضد آب و گرد و غبار بوده و در کیف مخصوص آلبوم به مشتریان ارائه میشود.همچنین شما میتوانید برای طراحی عکس ها و چیدمان آنها به طور مستقیم با طراح مربوطه خود(مستقر در محل مجموعه چاپعکس) در تماس باشید و تمام موارد را به صورت آنلاین با او همراهی کنید. تنوع در طرح ها و رنگ های جلد ها و سامسونت های این مجموعه نیز بسیار زیاد بوده و تقریباً میتونم بگم هر طرح و رنگی که مد نظر شما باشه رو در این مجموعه خواهید یافت.


کارشناسان پاسخگو

پرداخت آنلاین

ضمانت کیفیت

پایین ترین قیمت

تحویل سریع

ارسال به سراسر کشور

سفارش از طریق تلگرام
تلفن تماس: 22366543-021 آدرس:تهران - سعادت آباد. سرو غربی. بعد از بلوار پاکنژاد. پلاک 72. برج سروناز. طبقه همکف. واحد 2. فتوگراد