چاپ آنلاین عکس | چاپ ماگ
چاپ عکس


چاپ ماگ

 

چاپ عکس روی لیوان سفید , همیشه از پرطرفدارترین و پر فروش ترین نوع لیوان های مورد استفاده برای چاپ بوده است, یک بدلیل سادگی این محصول , دو بدلیل قیمت ارزان تر آن نسبت به دیگر انواع لیوان. در صورت در اختیار گذاشتن تصاویر واضح و با کیفیت به ما , چاپ طرح شما بر روی این لیوان فوق العاده زیبا و شکیل خواهد شد. لازم به ذکر است که کیفیت بدنه و چاپ پذیری این لیوان های چینی و وارداتی بی نظیر است لذا برای ماندگاری بیشتر , سعی شود که این لیوان ها را با ابر نرم و مایع ظرف شویی شستشو دهید. حداقل تعداد سفارش این محصول یک عدد است و چاپ این محصول در کمترین زمان ممکن اجرا و ارسال خواهد شد.

لطفا دقت بفرمایید!!

برای افزایش ماندگاری طرح چاپ شده بر روی این لیوان هرگز از سیم ظرفشویی برای تمیز کردن سطح بیرونی و بدنه آن استفاده نکنید و برای گرم کردن نوشیدنی خود هرگز آن را داخل مایکروفر قرار ندهید.بهتر است که از یک ابر نرم بهمراه کمی مایع ظرف شویی برای شستن لیوان استفاده کنید با رعایت این نکات طرح چاپ شده بر روی لیوان شما مادام العمر خواهد بود.

همچنین باید در نظر داشته باشید که این لیوان ها همگی وارداتی می باشند و مختص چاپ تولید شده اند و امکان چاپ بر روی هر لیوانی میسر نیست.

 

لیوان جادویی یا حرراتی لیوانی فوق العاد و ویژه است که در حالت سرد و عادی به رنگ مشکی است اما زمانی که درون آن نوشیدنی گرمی ریخته شود به تدریج رنگ مشکی آن محو شده و تصویر چاپی اختصاصی آن  نمایان میگردد و همه را شگفت زده می نماید . در ساخت این لیوان از فناوری خاصی استفاده شده که با گرما و حررارت تصویر چاپی خود را با کیفیت بالا ظاهر می سازد و هیچگاه از استفاده زیاد دچار نقص و خرابی نمیگردد.

 

چاپ ماگ


کارشناسان پاسخگو

پرداخت آنلاین

ضمانت کیفیت

پایین ترین قیمت

تحویل سریع

ارسال به سراسر کشور

تلفن تماس: 22366543-021 آدرس:تهران - سعادت آباد. سرو غربی. بعد از بلوار پاکنژاد. پلاک 72. برج سروناز. طبقه همکف. واحد 2. فتوگراد